2024 m. birželio 1 d. – rupjūčio 31 d.

Vasaros pramogos Taujėnų dvare

Vasaros pramogos Taujėnų dvare

Apie renginį

Taujėnų dvaras kviečia savaitgalius leisti svečiuose ir siūlo erdves bei pramogas jūsų laisvalaikiui.

Visos paslaugos įeina į parko lankymo bilieto kainą:

⭐Vaikams iki 2 metų – nemokamai
⭐Vaikams iki 18 metų – 3 € / asm.
⭐Suaugusiems – 6 € / asm.

Parko darbo laikas: I—VII / 10—20 val.

🍵KASDIENINĖ VEIKLA
Vasarą galite pasinaudoti ir įprastais Taujėnų dvaro pasiūlymais: pasivaikščioti po parką, aplankyti žvėrynėlį, pasimėgauti „Lavazza“ kava bei užsisakyti nakvynę autentiškuose kambariuose (užsisakiusiems nakvynę parko lankymas nemokamas).

GIMTADIENIAI
Dvaro parkas – puiki vieta gimtadienio šventei. Sumokėję lankymo mokestį, svečiai gali laisvai naudotis siūlomomis paslaugomis – grilio zona, lankyti žvėrynėlį, o vaikai – ir šokinėti ant batutų.

BATUTAS

Kiekvieną vasaros savaitgalį Taujėnų dvaras kviečia mažuosius lankytojus mėgautis pramogomis ant batutų. Tai šauni idėja vaikų gimtadienio šventei, tačiau turėkite omenyje, kad šeštadieniais ir sekmadieniais jais džiaugtis galės visi mažieji dvaro svečiai.

Už papildomą mokestį batutais galime pasirūpinti ir darbo dienomis: pirmoji valanda kainuoja 75 eurus, o kiekviena papildoma – 25 eurus. Tuomet pramogos ant batuto bus skirtos tik jūsų kompanijai!

TINKLINIS IR MINI FUTBOLAS
Taujėnų dvaro parko teritorija pritaikyta žaisti tinklinį ir mini futbolą. Pasiilgusiems aktyvių veiklų, tai puikus pasirinkimas. Žaidimai vyksta su asmeniniu kamuoliu, todėl nepamirškite jo atsivežti.

ŽVEJYBA IR PAPLŪDIMYS
Šalia Taujėnų dvaro esančiame ežerėlyje knibžda daugybė kilograminių žuvų. Pasiimkite savo meškerę, pašaro ir įsitikinkite tuo patys! Jei žvejoti nenorite, pasilepinti saule galėsite paplūdimyje. O vėliau užsukite pasimėgauti ir gardžiais pietumis „Lėkštės studijoje“.

PETANKĖS ŽAIDIMAS
Taujėnų dvaras kviečia išbandyti naują pramogą – petankės žaidimą. Jis vyksta dviems komandoms tarpusavyje varžantis metalinių kamuolių metime. Žaidimo tikslas – kuo daugiau savo rutulių pastatyti šalia mažo medinio taikinio, vadinamo kašanetu. Gera žinia ta, jog petankė tinka visiems – bet kokio amžiaus ir pasirengimo žaidėjams.
Taigi, suburkite komandą ir nedvejokite išbandyti šią smagią pramogą!

Pasidalinkite šiuo renginiu!

Artėjantys arba vykstantys renginiai

Artėjantys arba vykstantys renginiai