2022 m. gruodžio 11 d. 16 val.

Andrius Kaniava „Senasis Antikvariatas“

Andrius Kaniava „Senasis Antikvariatas“

Apie renginį

Andrius Kaniava kviečia pasiklausyti „Senojo Antikvariato“ dainų.

2022 m. gruodžio 11 d. 16 val. dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava kartu su scenos bendražygiais – smuikininku Tadu Dešuku ir pritariančia atlikėja Gintare Baueryte kviečia į akustinį vakarą Taujėnų dvare, kurio metu nupūs dulkes nuo dainų, sudėtų į albumą „Antikvariatas“. Nuolat sulaukiantis žiūrovų klausimų, kodėl neskamba „Antikvariato“ dainos, Andrius Kaniava pagaliau  prisiruošė jas prisiminti, įvilko į kiek kitokį rūbą ir ketina tuo pradžiuginti savo klausytojus.

2009-ųjų liepos mėnesį pasirodė antrasis aktoriaus albumas „Antikvariatas“. Palydėdamas tuo metu į gyvenimą naujausią, šiems laikams nebūdingai „nepadoriai“ ilgai, net trejus metus kurtą albumą, Andrius Kaniava sakė: „Antikvariatas – senų daiktų, kurių nesieja nei istorija, nei laikmetis, nei pardavimo ar eksponavimo vieta. Vieta, kuri egzistuoja tik dėl praėjusio laiko, jo pasekmių ir kuriai prabėgęs laikas yra naudingas. Tai tinka visoms dvylikai albumo dainų”.

„Mane daug kas ragina rengti autorinius susitikimus. Nenoriu. Manau, kad koncertas yra pats geriausias susitikimas. Tada pasižiūriu, kaip pasikeitė žiūrovai, ar atėjo nauja karta. Logiška, jie irgi į mane pasižiūri – kas su manimi įvyko. Jaučiuosi kaltas, kad pastaruoju metu šias dainas labai retai atlikinėjau.  Koncerte „Senasis Antikvariatas“ Taujėnų dvare šią skolą grąžinsiu klausytojams – sako dainuojantis aktorius Andrius Kaniava.  
Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“. 

Bilietai:

Pasidalinkite šiuo renginiu!

Artėjantys arba vykstantys renginiai

Artėjantys arba vykstantys renginiai