Pramogos

SPA

Kviečiame atsipalaiduoti ir pajusti naujus potyrius su masažo meistre Monika – profesionalia masažo terapeute, menininke, sąmoningo gyvenimo įkvėpėja.

Vadovaujuosi taisykle „sveikame kūne, sveika siela“, nes tik kūnu ir mintimis besirūpinantis žmogus gali savyje pajusti pilnatvės džiaugsmą.

Visuomet skatinu žmogų atkreipti dėmesį į jam siunčiamus sveikatos sutrikimus. Drąsinu gilintis į tai, kas sukėlė skausmą ir nebijoti ieškoti būdų problemas spręsti jam priimtinu būdu. Savęs pažinimas padeda mus išlaisvinti nuo mūsų asmenybės įpročių, sugalvotų ribinių juostų, kurios įvaro mus į akligatvį – tik einant sąmoningumo keliu turime galimybę būti savimi ir įgauti išminties suprasti kitą.

Masažas padeda pajusti ramybę ir geriau pažinti save. Jo pagalba galima sumažinti raumenų bei psichoemocinę įtampą, stimuliuoti kraujo ir limfos apytaką, o tai padeda pagreitinti prakaito ir riebalinių liaukų veiklą. Atliekant masažą nuo kūno paviršiaus pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, oda geriau kvėpuoja, tampa elastingesnė, lygesnė. Visa tai sveikam žmogui suteikia žvalumo pojūtį ir didina darbingumą, o sergančiam atpalaiduojantis masažas sumažina skausmą ir nuovargį. Reguliariai atliekamos procedūros gerina dėmesingumą, virškinamojo trakto veiklą, stiprina nervų sistemą.