Naujametinis skrydis į Paryžių!


Aš vėl noriu į Paryžių!

-O jau buvai ten?

-Ne. Jau kartą norėjau…

„Skrydis į Paryžių“ – tai teatralizuota muzikinė programa,  skirta mėgstantiems keliauti, svajojantiems nors mintimis, bent trumpam aplankyti šį miestą. Tai išskirtinis vakaras, kuriame viskas prasidės nuo gero prancūziško vyno taurės, malonių pokalbių, puikios šventinės atmosferos, kokybiškos muzikos ir aistros vienas kitam. Ir ne tik…

Jūs turite unikalią progą paskutinį metų  vakarą  pasižvalgyti po elegantiškąjį  Paryžių ir pasilinksminti šio miesto pramogų naktyje. Diskotekos, šou, muzikos ir klounados derinys išjudins visus.

Informacija skrendantiems

2013 m. gruodžio 31 d. Taujėnų dvaras

Registracija –  19:00

Skrydis – 20:00

Bilieto kaina – 330 Lt

Naujametinė programa ir vaišės viso skrydžio metu prie staliukų.

Poilsiui po skrydžio rezervuojame kambarius nakvynei.

Skrydžio metu veiks specialios Naujametinės dirbtuvės vaikams!

Kelionės organizatoriai – atlikėjai

aktorių  trupė „ Kaukių akademija“ –  pristatys interaktyvią teatralizuotą programą, kurios metu  muzikos, vaidybos ir šokio pagalba atskleis  elegantišką, bet aistringą prancūzų gyvenimo būdą ir dieną, ir naktį.  Kompanija „Mano disco“ naujametinei Paryžiaus atmosferai sukurti pasitelks profesionaliausias scenos apšvietimo ir įgarsinimo priemones, o šokiams meilės mieste diriguos patyręs ir savo amatą išmanantis didžėjus.

Taujėnų dvaro virtuvės šefai pasiūlys išskirtinį šiai kelionei pritaikytą meniu. Visų svečių laukia malonios kūrybinės veiklos, staigmenos. Veiks specialusis paštas ir foto studija, idant prisiminimai ir akimirkos apie naujametinį vakarą išliktų ilgai.

Išsamesnė informacija tel. +370 684 65298

Rezervuoti bilietus galite el.paštu info@taujenudvaras.lt