Rugpjūčio 12d. 18 val. Pažaislio muzikos festivalio koncertas „DŽENTELMENŲ DUETAS“, Vilhelmas Čepinskis (smuikas), Sergej Krinicin (gitara)

Išgirsime muzikų duetą, kurio atlikėjai garsėja subtiliu ir virtuozišku muzikavimu. Antonio Vivaldi ir Astoro Piazzolla muzika atsiskleis smuiko ir gitaros dialoge.

Niccolo Paganini, Pablo de Sarasate, Franz Schubert, Astor Piazzolla, Máximo Diego Pujol, rusų kompozitorių romansai.

„…absoliutus smuiko poetas, jo garso grynumas pilnas obertonų…“, „Puikiai ištobulinta technika liudija apie nepaprastą talentą. V.Čepinskio grojimas efektingas, bet niekada neperžengiantis sensacijos siekimo ribų.“ – tai tik keletas epizodų iš recenzijų, apibūdinančių smuikininko Vilhelmo Čepinskio grojimą. Daugelio konkursų laureatas, kuriam plojo garsiausių pasaulio salių klausytojai vis ieško naujų raiškos būdų. Vienas jų – grojimas įvairios sudėties ansambliuose, priverčiančiuose naujai suskambėti jau pažįstamą muziką. V.Čepinskio duetas su gitaristu Sergejumi Krinicinu gimė vos prieš keletą metų, nors atlikėjai pažįstami jau seniai – nuo studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje laikų. S.Krinicinas – vienas perspektyviausių Lietuvos gitaristų, „Baltijos gitarų kvarteto“ įkūrėjas, grojantis ne tik ansambliuose, bet ir kaip solistas koncertuose su orkestrais. Jo skambinimo manierą užsienio spauda lygina su legendinio gitaristo Andres Segovia interpretacijomis.

Taujėnų dvaro Didžioji salė. Bilieto kaina 20 Lt. Bilietus į festivalių renginius galite įsigyti bilietų kasose Tiketa arba renginio vietoje valandą prieš renginį!

Pažaislio muzikos festivalio programa:

http://www.pazaislis.lt/programa?mini=calendar%2F2012-08

.