Visi teisingos muzikos mylėtojai kviečiami atvykti į Taujėnų dvaro (Ukmergės raj.) parką, kur geros muzikos ekspertai „Bardai LT“, žiūrovu pageidavimu, liepos 26 d. 18 val. kvies aktoriaus Rolando Kazlo talento gerbėjus. Nedainininkas, nekompozitorius, nepoetas, nemuzikantas, bet vis tik – Rolandas Kazlas ir jo kūrybinio kelio Pakeleiviai dainuos ir gros savo, pusiau savo ir visai ne savo dainas. Koncertuosiantis artistas norėtų įsitikinti, ar bus tokių keistuolių, norinčių tai klausyti ir perkančių įspūdingai nepigų bilietą?! Koncerte bus beveik nekalbama, daugiau liūdnai tylima arba dainuojama lietuvių, anglų, prancūzų, tadžikų ir vėl lietuvių kalbomis.

Paklaustas R.Kazlas, ar eitų į savo koncertą, sakytų – NE!, nes jau du kartus buvo. Tačiau artistas atvyksta ir bandys dar kartą dainuoti Taujėnų dvare (atnaujintą programą!).
Šiame koncerte Rolando Kazlo Pakeleiviais taps: Jonė Dambrauskaitė (klavišiniai), Andrius Daugirdas (bosinė gitara), Žydrūnas Mockūnas (mušamieji), Genadijus Savkovas (akordeonas), Audrius Piragis (gitara), Dainius Didžiulis (gitara).
Perspėjimas dėl turinio! Šiame koncerte bus dainuojama ir grojama. Prieš perkant bilietą į koncertą, pasitarkite su tuo žmogum , su kuriuo eisite į koncertą, o jei eisite viena, ar vienas – pasitarkite su savo tikruoju Aš. Jei nepatiks koncertas, bus galima apkaltinti tą, su kuriuo pasitarėt.“
Bilietus platina www.bilietai.lt bei vietoje, likus 1 val. iki koncerto pradžios.