Didžiosios salės

Didžioji dvaro salė yra 230 kv. m., joje galima susodinti iki 200 asmenų banketo metu. Furšeto metu – iki 400 asmenų.
Gražioji salė. Šalia didžiosios salės esanti gražioji salė yra 150 kv. m., ją didesnių renginių metu galima panaudoti kaip šokių ar programos vietą. Taip pat joje galima dengti saldumynų ar alaus užkandžių stalus. Konferencijos metu – maitinti konferencijos dalyvius. Šią salę naudojant banketui joje telpa apie 60 žmonių.

Menės

Kamerinė menė. Menė arti paradinio įėjimo. Joje banketo metu telpa iki 30 asmenų, yra atskira patalpa saldumynų stalui ar šokiams, atskiras mažas miegamasis ir WC.
Balto židinio menė. Menė su balto marmuro židiniu yra kairiojo dvaro fligelio gale, puikiai tinka krikštynoms ar nedidelėms vetuvėms. Menė toli nuo didžiųjų salių, todėl galite mėgautis tyla ir ramybe. Šioje menėje prie banketinio stalo gali susėsti iki 30 asmenų, yra atskiras WC, arti išėjimas į parką.
Medinio židinio menė. Puošniausia dvaro menė esanti kairiojo dvaro fligelio gale. Židinys papuoštas medine, išdrožinėta apdaila suteikia menei jaukumo. Šioje salėje šventės metu prie banketinio stalo telpa iki 16 asmenų. Tai mėgiama nedidelių šeimos švenčių vieta. Yra atskiras WC, arti išėjimas į parką.
Istorinė menė. Menės sienoje paliktas autentiškas plytų fragmentas ir senoviniai baldai suteikia šiai erdvei ypatingą žavesį. Čia sukaupta istorinė medžiaga susijusi su dvaro praeitimi.

Salės

Balkonas – jauki vieta su gražiu vaizdu į parką. Čia telpa apie 45 asmenis.
Oranžerija – dvaro žiemos sodas, kuriame talpa apie 50 asmenų. Oranžerija šviesi, su dideliais langais į pietų pusę, jaukumą jai suteikia augalų gausa.
Skliautuotojo rūsio salė – restauruotame dvaro rūsyje įrengta salė – puiki vieta jaunimo šventėms, gėrimų degustacijoms. Vasaros metu salė vilioja vėsa, o žiemą – jaukia židinio šiluma. Šioje patalpoje furšeto metu telpa apie 60 asmenų.

Kitos erdvės

Svirnas. Tai vienintelis Lietuvoje medinis trijų aukštų svirnas. Trečiame jo aukšte atsiveria didžiulė 250 kv. m. originali ir ypatingą senovės žavesį skleidžianti erdvė, kurioje galima suruošti jūsų šventę. Pirmo aukšto salė bei antro aukšto amfiteatras puiki vieta organizuoti folklorinės muzikos koncertus bei teatrų pasirodymus.
Parkas. Tvora apjuostą 15 hektarų parką puošia keturi tvenkiniai, Mūšios upelio senvagės suformuoti pusiasaliai, sujungti liepteliais, seni medžiai, saugantys istorinę parko didybę, tvarkingos vejos bei gėlynai. Parke galima rengti dideles šventes ir koncertus. Centrinėje parko dalyje yra Rotonda – erdvus statinys, uždengtas kupolu ir apjuostas kolonada, – puiki vieta scenai, civilinės metrikacijos ceremonijai. Greta Rotondos – 1000 kvadratinių metrų paviljonas. Tai ideali vieta vasaros renginiams, koncertas, įmonių šventėms.
„Peklužė“ – parko gilumoje yra senas XIX a. rūsys, šalia kurio galite iškylauti, kūrenti laužą, kepti kepsnius.