Žaisk tikrą golfą savo kieme!

Pasinaudokite proga TAUJĖNŲ DVARE išmėginti vieną prestižiškiausių žaidimų pasaulyje – golfą. Papildomų įgūdžių nereikalaujantis žaidimas, subalansuotas tarp mini ir profesionalaus golfo sąlygų taps puikia pramoga visiems. Jis vadinamas „GOLFink“. Tinkantis tiek vaikams, tiek senjorams. Šis smagus užsiėmimas apie 2 valandas suteiks susikaupimo, sportinio jaudulio ir geros nuotaikos. Jei dar nesate to darę, supažindinsime su taisyklėmis ir etiketu. Puikiai tinka žaisti tiek vienam asmeniui, tiek šeimoms, tiek ir draugų grupelėje iki 5 asmenų. Suteiksime visą reikalingą inventorių, tad Jums reikės tik patogios aprangos ir azartiško nusiteikimo. Šia pramoga galite pasimėgauti mūsų dvare visuomet, kai žemės nėra padengęs sniegas.

Apie golfą sakoma, kad tai džentelmenų, o gal net tik aukštuomenės sportas. O mes lauksime JŪSŲ atvykstant pasimėgauti šia išskirtine pramoga TAUJĖNŲ DVARE kovo – lapkričio mėnesiais!

Golfas padeda žmogui pajusti gyvenimą „čia ir dabar”. Sustoti, susikaupti, pabėgti nuo kasdienybės. Tai ypač juntama, jei nusprendžiate pažaisti vienas. Išsivalo galva, sustoja mintys, nurimsta protas. O žaidžiant su kompanija, patiriama daugiau džiaugsmo.

Kur galima išbandyti šį įdomų užsiėmimą? Lietuvoje yra 7 profesionalūs golfo laukai. Norint ten pažaisti, jums reiks išlaikyti atitinkamą egzaminą, susiplanuoti nemažai laiko, na ir žinoma turėti pinigų. O jeigu norisi paprasčiau?

Tuomet atvykite į TAUJĖNŲ DVARĄ. Pas mus rasite tikro golfo žaidimo trasą. Visa tai vadinasi “GOLFink“. Mes žaidžiame su profesionalia įranga ant natūralios vejos. Trasa suprojektuota dvaro teritorijoje. Atvykus gausite instrukcijas/taisykles bei reikalingą įrangą ir trasos planą. Teliks pasimėgauti šiuo nuostabiu sportu.

Rezervacija ir detalesnė informacija tel.: +370 61673655