Ekskursijos

Taujėnų dvaras nėra muziejus, tačiau norintys pasigrožėti rūmų interjeru, pasivaikščioti po parką gali užsisakyti ekskursiją. Ekskursijos kaina 7 € suaugusiems ir 5 € senjorams, neįgaliesiems ir vaikams, trukmė apie 40 min. Ekskursijos metu jūs susipažinsite su dvaro istorija, pamatysite Radvilų giminės medį, gautą dovanų iš Radvilų palikuonių, keletą autentiškų šio dvaro baldų, pamatysite vienintelį Lietuvoje medinį trijų aukštų svirną, pasivaikščiosite išpuoselėto parko takeliais. Taip pat siūlome susipažinsite su žvėrynėlio gyventojais: alpakomis, asilu, povais, kamerūno ožiukais ir kt. Ekskursijas būtina rezervuoti.

Pageidaujantiems po dvaro erdves pasivaikščioti su kunigaikščiu Radvila siūlome teatralizuotą ekskursiją. Ekskursiją veda kunigaikštis Radvila, kuris papasakoja dvaro istoriją, pavedžioja po laisvas dvaro erdves. Šios ekskursijos metu pažadame gerą nuotaiką ir linksmą atmosferą. Ekskursijas būtina rezervuoti iš anksto, kaina 7€/asm. Ekskursijos trukmė apie 1 val.

Fotosesijos

Jei vestuvių ar kitos šventės proga norite gražių nuotraukų, kviečiame atvykti pasifotografuoti į mūsų dvarą ir parką. Fotosesijos mokamos – tartis reikia iš anksto.

Fotografo paslaugomis reikia pasirūpinti patiems.

  • Vestuvinė fotosesija parke ir laisvose dvaro menėse 100€/2 val.
  • Vestuvinė fotosesija parke 70€/2 val.
  • Krikštynų fotosesija parke ir laisvose dvaro menėse 40€/2 val.
  • Krikštynų fotosesija parke 30€/2 val.