2016 gegužės 1 d. 16 val. geros muzikos ekspertai „Bardai LT” kviečia į susitikimą su vienu populiariausiu Lietuvos bardu, pagrįstai vadinamu bardu-klasiku – Kostu Smoriginu. Taujėnų dvare, Ukmergės rajone menininkas, pastaruoju metu itin retai koncertuojantis vienas, dovanos klausytojams naujausias dainas iš 2013 m. išleistos kompaktinės plokštelės „Albumas” ir senus, puikiai žinomus kūrinius.


Kostas Smoriginas – vienas garsiausių Lietuvos teatro, kino aktorių bei režisierių, vienas iš dainuojamosios poezijos žanro pradininkų. Tai talentingas menininkas, pelnęs pripažinimą visose savo kūrybinės veiklos srityse, savo gerbėjus žavintis įspūdingais vaidmenimis teatre (naujausias jo vaidmuo – ponas Tvardovskis – milžiniško populiarumo susilaukusiame miuzikle „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“), sėkminga režisūra ir neatsiejama Lietuvos kultūros dalimi tapusiomis dainomis. Dar studijų laikais atlikėjas pradėjo kurti dainas pagal garsių Lietuvos poetų žodžius, o vėliau su kolegomis aktoriais Sauliumi Bareikiu ir Olegu Ditkovskiu subūrė „Aktorių trio“, kiek vėliau pradėjo muzikuoti projekte „Meilės trikampis” kartu su Olegu Ditkovskiu ir Neda. Nuolat užsiėmusio menininko koncertas – visada laukiama dovana jo gerbėjams. Juk tai pasiilgtos ir mylimos dainos, atliekamos ekspresyviai ir tuo ypatingu, giliu prikimusiu balsu…

Visas esamas ir būsimas mamas, Motinos dienos proga, aktorius nori pasveikinti gražiausių savo autorinių dainų koncertu. Tad geros muzikos ekspertai „Bardai LT” kviečia praturtinti kasdienybę muzikos garsais, prasmingais tekstais ir tiesiog žmogišku būvimu kartu, juk “mes dar galim būti viens kitam geri”.

Bilietų kaina: 8 EUR; 10 EUR; 12 EUR
Bilietus platina www.bilietai.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios vietoje.