2017 metų vasario 11 dieną, 18 valandą artėjančios Meilės dienos proga Taujėnų dvare autorinių dainų koncertą surengs aktorius Andrius Kaniava. Gražia tradicija tapę dainuojamosios poezijos vakarai Taujėnų dvare Šv. Valentino dienos proga kasmet sutraukia daug gražios publikos, todėl ir šiais metais organizatoriai paruošė ne tik autorinių dainų koncertą, pakviesdami koncertuoti Andrių Kaniavą, tačiau ir šventinę vakarienę su nakvynę visiems, to norintiems.

„Visada smagu ir miela sugrįžti į dvarą kuriame jau keletą metų skamba dainuojamoji poezija. Džiugu, kad žmonės pamėgo dainuojamosios poezijos koncertus. Labai lauksiu savo kūrybos gerbėjų šia proga ir parengsiu programą iš naujausių ir spėtų pasiilgti dainų“ – sako Andrius Kaniava. 2016 metų rudenį naująjį albumą pristatęs dainuojantis aktorius Andrius Kaniava nutarė kiek atsipūsti ir surengti kelis autorinius solinius koncertus. Vienas jų laukia Taujėnų dvare, kuriame aktorius lankysis antrą kartą po keleto metų pertraukos.

Pasiklausyti pamėgtų A. Kaniavos dainų, pasimėgauti skania vakariene bei praleisti naktį klasicistiniuose Taujėnų dvaro rūmuose kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Bilieto kaina 8,10,12 eur.

Bilietus platina www.bilietai.lt bei Taujėnų dvaras

Informacija tel. 867223266; 868465298 arba el.paštu koncertai@bardai.lt

www.bardai.lt