2016 m. Liepos 10 dieną, 16 val. Taujėnų dvaro parkas pavirs meilės šalimi, kurioje skambės gražiausios meilės istorijos pagal Edith Piaf. Nuostabus Evelinos Sašenko vokalas, skambūs Pauliaus Zdanavičiaus pianino akordai bei Nerijaus Bakulos akordeono garsai kartu su Edithos Piaf dainomis nukels klausytojus į spalvingąjį Montmartrą, jaukias kavines ir slaptas įsimylėjėlių vietas. Muzika užburs reginiais ir kvapais, pažadins jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena – naujos istorijos , o gatves šurmulys – naujos melodijos pradžia. Daina nuneš klausytoją ten, kur jis gal net nesvajojo apsilankyti, privers nusišypsoti ar susimąstyti.


Mano meilė – jausmingos dainos iš Edith Piaf repertuaro. Daina – mano gyvenimas, todėl esu laiminga galėdama dainuoti ir dovanoti tą džiaugsmą kitiems. Chanson’ų kalba yra tokia muzikali, šilta – ja galiu išreikšti savo mintis, jausmus, norus.
Garsiose chanson’ ų melodijose plazda elegantiško ir kvapnaus Paryžiaus dvasia, jaudindama širdį nuostabiomis meilės istorijomis ir nuskraidindama sielą į prancūziškų romanų pasaulį…
Susitikti Taujėnų dvaro parke kviečia „Geros muzikos ekspertai“.
Esant geram orui, koncertas vyks dvaro parke po atviru dangumi (organizatoriai kviečia turėti savo pledus). Esant lietingam orui, koncertas vyks palapinėje su stogu su sėdimomis vietomis).
Bilietus platina: www.bilietai.lt
Bilieto kaina: 10 eurų.
Koncerto dieną – 12 eurų.
Daugiau informacijos: www.bardai.lt,
Su laisvalaikio kortele taikomos nuolaidos 2 bilietams – 20 procentų.

https://www.facebook.com/events/177523222636457/