“Tikiu visa apimančia Tavo meile”
Aktorius_Henrikas_Savickis.jpg

Vieno veiksmo monodrama „Tikiu visa apimančia Tavo meile“ pagal Aldyth Morris pjesę „Damien“.

Režisierius – Arvydas Lebeliūnas, vaidina Kauno nacionalinio dramos teatro aktorius Henrikas Savickis, kompozitorius – Vidmantas Bartulis.

Begalinės meilės ir pasiaukojimo istorija žmonėms, kurie apie ją nėra net girdėję.


Pjesė, kurią parašyti autorę inspiravo tikra istorija. 1864 metais jaunas, iš Belgijos kilęs kunigas savanoriškai emigravo į Havajų salą Molokai. Jis paaukojo savo gyvenimą tam, kad palengvintų toje saloje gyvenusių ir atskirtų nuo pasaulio raupsuotųjų dalią. Jis buvo vienas tarp tūkstančių raupsais sergančių žmonių… Su jais praleido šešiolika metų ir galiausiai pats mirė nuo šios ligos. Jo heroizmas sukrėtė visą pasaulį.

Istorija pasakojama pirmuoju asmeniu. Matome Tėvą Demjeną, dar jauną, jis pasakoja apie save ir savo pašaukimo kelią.

Kodėl norime papasakoti šią begalinės meilės ir pasiaukojimo istoriją žmonėms, kurie apie ją nėra net girdėję? Šis spektaklis – vienas iš būdų tiek mums, kūrėjams, tiek ir žiūrovui pasitikrinti  kas esame šiame laike, ką jaučiame, kaip mąstome. Tai lyg lakmuso popierėlis, atspindintis mūsų pačių dvasinio pasaulio vertybes, suvokimą.

Jei šis valandos trukmės pasakojimas bent keletui minučių sugrąžins vartojimo ir skubėjimo kultūroje pasiklydusį žmogų į save, grąžins prasmę būti, tikėti, mylėti nelaukiant atsako, būsime laimingi, patyrę ir kukliai įprasminę Tėvo Demjeno gyvenimą bei nuostabiai parašytą literatūros kūrinį.

Spektaklio trukmė: 1 val.

Vieta: Didžioji dvaro salė

Bilietų kainos: 15, 20 Lt, moksleiviams 10 Lt

Išsamesnė informacija ir bilietų rezervacija tel. +370 684 65298