R.Kazlas ir Pakeleiviai Taujėnų dvare surengs koncertą ,,Dainakritis”

Įpusėjus rudeniui, bardiškų koncertų ciklą Taujėnų dvare geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT” paįvairins neeiliniu, dar negirdėtu ir tik vieną kartą Lietuvoje ir visame pasaulyje rodytu koncertu. Išskirtinis vakaras laukia ne vien dėl to, kad jame skambės negirdėtos dainos, o dėl to, kad jas atliks vienas garsiausių Lietuvos aktorių, režisierius Rolandas Kazlas. Savo autorinių dainų programą „Dainakritis“ pavadinęs aktorius sako, kad „lapkritis – pats geriausias mėnuo rudenį,   kada su lapais krinta ir naujos dainos“. Žinomas aktorius tai pristato paties surimuotu ketureiliu: „Krinta lapai. Krinta dainos/ Krintam ir mes/ Visi  kartu ir po vieną/ Kristi yra maloniau nei kilti/  Kyla tik kainos, nes jos kristi nemoka ir nenori, jos bejausmės/ o mes  krintam  su lapais, daina, su  virpuliu, viltimis ir gerais Pakeleiviais.“  Kartu su savo kūrybos pakeleiviais, gyvo garso grupe, maestro ruošia kupiną dainuojamosios poezijos dainų koncertą, kuriame atvers savo kūrybos kraičio skrynią.

Tad aktorius mielai kviečia apsilankyti Taujėnų dvare (Ukmergės raj.) lapkričio mėn. 11 d. 19 val., kuriame bus dainuojama tyliau ir garsiau, iš širdies ir galvos srities.

Kartu su Pakeleiviais atvyksta: Jonė Dambrauskaitė (klavišiniai), Mindaugas Ancevičius (gitara), Genadijus Savkovas (akordeonas), Andrius Daugirdas (bosinė gitara), Žydrūnas Mockūnas (mušamieji).

Perspėjimas dėl turinio! Šiame koncerte bus  dainuojama ir grojama. Prieš perkant bilietą į koncertą, pasitarkite su tuo žmogum , su kuriuo  eisite į koncertą, o jei eisite viena, ar vienas -pasitarkite su savo tikruoju Aš. Jei nepatiks koncertas,  bus galima apkaltinti tą, su kuriuo pasitarėt.“

Bilietus platina www.bilietai.lt bei Taujėnų dvaro kavinė. Likus valandai iki koncerto, bilietus įsigysite prie salės durų.

Bilietų kainos: 33 Lt/ 9,56 €, 43 Lt/12,46 €; 53 Lt /15,35 €.