Neringa iš Tele Bim-Bam kviečia į koncertą „Jau ne vaikam” Taujėnų dvare

2017 metų liepos 30 dieną, 16 valandą vasaros koncertų ciklą Taujėnų dvaro parke paįvairins Neringa Čereškevičienė ir grupė. Koncertas, pavadinimu „Jau ne vaikam”, skirtas visiems, užaugusiems su Tele Bim-Bam dainomis.

„Tele Bim-Bam” siela Neringa kartu su žinomiausių muzikantų ir pritariančių vokalisčių komanda Jums paruošė jaukų muzikos vakarą-pokalbį. Puikiai žinomų dainų, tokių kaip „Mamos suknelė”, „Rytoj skrisim”, „Baltoji varnelė”, „Voras” ir kitų, bei naujausių autorinių dainų programą, skirtą suaugusiems.

Jei augote su „Tele bim-bam” dainomis ir norite jas išgirsti „kitaip”, jei tiesiog patinka akustinė muzika be „koverių”, mums laikas susitikti! – sako Neringa ir kviečia atvykti į Taujėnų dvaro parką, prigulti ant žolės ir šaunių draugų kompanijoje ar šeimos apsuptyje, skambant gražiausioms dainoms, pasikrauti teigiamos energijos naujai darbo arba atostogų savaitei.

Kartu su Neringa muzikuos: Linas Rimša (klavišiniai, lūpinė armonikėlė), Mindaugas Balčiūnas (klavišiniai), Robertas Semeniukas (gitara), Jonas Lengvinas (mušamieji), Martynas Garbačas (bosinė gitara), Eglė Gadeikytė ir Kotryna Čereškevičiūtė (vokalas). Skambės Neringos Čereškevičienės ir Alfredo Čereškevičiaus dainos. Koncertą organizuoja VšĮ „Geros muzikos ekspertai“.

———————-

Esant darganotam orui koncertas vyks palapinėje po stogu. Esant geram orui, organizatoriai kviečia turėti dekius ir koncertų klausytis sėdint ant žolės.

Bilietus platina www.tiketa.lt bei Taujėnų dvaras.

Bilieto kaina 15 eurų.

Kontaktai: koncertai@bardai.lt

Tel. 8 684 65298