Balandžio 16-oji diena Taujėnų dvarui ypatinga, kadangi šią vietą maestro Andrius Kulikauskas pasirinko naujojo savo albumo „Visas aš (beveik)“ pristatymui. Dvare skambės pačios geriausios ir tikriausios dainos paties A.Kulikausko lūpomis, kurias jau ne vienerius metus dainuoja visa Lietuva.

Visai neseniai – gruodžio pabaigoje pasirodęs albumas yra naujausias žymaus bardo darbas, kuriame sutalpinti net 27 video klipai bei 22 dainos. Daugelį dainų maestro žada padainuoti albumo pristatymo koncerte. Talentingasis kompozitorius yra puikiai pažįstamas publikai, kurios ir atvyksta pradžiuginti.

O jeigu pasitaikys tokių, kurie šio didžiai gerbiamo bardo nežino, tegu sužino, jog Andrius Kulikauskas yra kompozitorius, atlikėjas, puikus muzikinių improvozacijų meistras, didelius lobynus sukuriantis bei paliekantis dainuojamosios poezijos mylėtojams. Ilgą laiką bendru kūrybiniu keliu ėjęs su maestro „apkasų draugų“ Vytautu Kernagiu, jau daugiau nei dešimtmetį koncertuoja vienas arba įvairiomis sudėtimis – duete su Sauliumi Bareikiu, kartu su Gintaru Šulinsku, yra grupės „Adios“ narys bei muzikinio projekto „Kuli family“ generolas. Gausybė Andriaus Kulikausko dainų sudainuota kitų atlikėjų lūpomis ir visa tai sudėta į naująjį albumą.

Tad ir koncerte, skirtame ukmergiškiams ir visiems kitiems, neabejingiems šiam bardui, ne vienas žiūrovas bus nustebintas išgirstomis dainomis, kurias atliks pats Andrius Kulikauskas. Naujoje programoje derės skambios dainos, nebanalūs tekstai, puikūs improvizuoti gitaros akordai ir, be abejo, pati geriausia nuotaika, kuri gali aplankyti mylinčius ir tikinčius meile.

Visus panašiai mąstančius Viešoji įstaiga „Bardai LT“ kviečia susitikti Taujėnų dvare 2013 metų balandžio 16 d., 18.00 valandą. Juk „.. būna viena stebuklinga diena…“

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt arba Taujėnų dvaro kavinėje.

Kaina 20, 25, 30 lt, moksleiviams ir studentams bei senjorams – 15 Lt

.