Renginiai kraunami
Renginys jau įvyko.

Spalio 5 d. 18 val. Taujėnų dvare skambės dviejų tenorų Pauliaus Bagdanavičiaus ir Tomo Pavilionio balsai.
Gražiausios dainos bus skiriamos Mokytojams!

Bilieto kaina 10€, 12 €

Informacija ir bilietų rezervacija tel.: +370 699 27566

 

Programoje skambės neapolietiškos dainos, kuriniai iš žymiausiu miuziklų, operečių, pop klasikos kūriniai bei gražiausios lietuviškos dainos, tokios kaip A.Raudonikio „Švelnumas“ bei daugelis kitų.

Tomas Pavilionis (tenoras):
Vos pradėjęs dainuoti operos ir baleto teatre Vilniuje, 2015 m. atlikėjas buvo įvertintas „Operos vilties“ apdovanojimu. T. Pavilionis kviečiamas dainuoti įvairiuose klasikinės muzikos projektuose, bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvos orkestrais, muzikiniais teatrais, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje (JAV, Pietų Korėja, Kinija, Europa). 2016 m. įrašė kompaktinę plokštelę G.Verdi operą „Rigoletas“ su Kauno miesto simfoniniu orkestru (KMSO) bei pasaulinėmis operos žvaigždėmis Dmitri Chvorostovsky, Nadine Sierra, Francesco Demuro, Oksana Volkova, Andrea Mastroni.

Paulius Bagdanavicius (tenoras):
Atlikėjas ir dainų autorius Paulius Bagdanavičius, studijavo klasikinį vokalą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Kardifo muzikos akademijoje. Jo profesinė karjera daugiausia susijusi su populiariąja muzika: Paulius yra grupės „El fuego“ narys, dalyvavo trijuose televizijos kanalų organizuotuose dainininkų konkursuose, o 2013 metais tapo „ Lietuvos balsas“ nugaletoju.