Renginiai kraunami
Renginys jau įvyko.

Dėmesio!

Susirgus vienam iš ,,Skapeno klastos“ spektaklio aktorių, bus rodomas kitas spektaklis –  ,,Scenos gražuolė“.

Informacija: Užupio dramos teatras –  tel. +37061443997, el.paštas: uzupiodramosteatras@gmail.com.

Vienos komedijos festivalis
Visų laikų geriausia Ž.B.Moljero komedija
„Skapeno klastos“
Taujėnų dvare!
2018-08-17 19.30val.
 

Būtent čia, Taujėnų dvare, Užupio dramos teatro spektaklyje  “Skapeno klastos“, vėl išgirsime garsiąją frazę „Ko jį velnias nešė į tą galerą?“. Kūrybinė grupė atgaivina geriausią visų laikų komediją ir kviečia kartu teatro aktoriais persikelti į įspūdingų situacijų Baroko komediją.

Žiūrovai spektaklio metu visuomet atsipalaiduoja ir mėgaujasi komedija. Na, o Užupio teatro kūrybinei grupei visuomet malonu matyti žiūrovus, kupinus teigiamų emocijų, kurios veda žmoniją tik pirmyn!

Spektaklio staigmena tai trupės gebėjimas interaktyviai bendrauti su žiūrovu. Į kai kurias scenas kartu su aktoriais yra įtraukti ir žiūrovai.

Komedija su didžiuliu pasisekimu buvo rodyta Vilniaus miesto prestižinėse erdvėse ir sulaukė susižavėjusių žiūrovų ypatingo vertinimo – „tai meno vardo verta komedija“. Prancūzų genijaus kūrinyje sudėtos visos įmanomos farsinės situacijos. O Užupio dramos teatro pastatyme išryškinti visi komedijinio žanro elementai. Humoras čia naudojamas kaip kūjis.

Užupio dramos teatras tęsia Lietuvos dvarų vasaros festivalį su nauja koncepcija ir kviečia vasarą vykti į gražiausius mūsų krašto kampelius ir apsilankyti Lietuvos dvarų vasaros festivalio renginiuose!

Tai interaktyvus spektaklis, kurio metu jūsų laukia staigmena! Išskirtinis rokoko apatinių drabužių kolekcijos šou.

Vaidina:

Skapenas – Linas Barauskas
Žerontas – Saulius Čėpla
Leandras – Povilas Liubinas
Silvestras – Arūnas Vozbutas
Zerbineta – Rasa Strauzaitė
Hiacinta – Daiva Stankevičiūtė

Režisierė: Rita Urbonavičiūtė
Dailininkė butaforė: Ilona Dombrovskytė
Techninė dalis: Indrė Stonytė

Teprasideda komedija!

Teatras šį spektaklį rekomenduoja: linksmiems, aistringiems teatro mylėtojams, prasiskolinusiems, skolų išmušinėtojams, skolų paveldėtojams, merginoms, kurios nori ištekėti, tiems, kurie nori sumušti savo bosą. 

 
Trukmė: 2:30 min. (bus pertrauka)
Bilietus galite įsigyti: bilietai.lt sistemoje
 
Kaina: 10-25 €