Renginiai kraunami
Renginys jau įvyko.

Vasario 14 d. 18 val. Meilės dienos proga kviečiame pasiklausyti
Martyno Kavaliausko koncerto Taujėnų dvare.

Martynas Kavaliauskas – žiūrovams gerai pažįstamas dainininkas ir aktorius, nuolat pasirodantis Lietuvos muzikos, teatro ir televizijos scenose.

Kauno valstybinio muzikinio teatro bei Anželikos Cholinos šokio teatro solistas, nuolat rengiantis koncertines gastroles su Lietuvos bei Latvijos bigbendais. TV projektų „Muzikinė kaukė“ ir „Šok su manimi“ nugalėtojas, galintis įsikūnyti kone į betką. Šį rugsėjį sukūrė abejingų nepaliekantį pagrindinį vaidmenį miuzikle „Džekilas ir Haidas“, o jau gruodžio mėnesį leidosi į ambicingą šventinį koncertinį turą su Šiaulių bigbendu, kuriame skambėjo gražiausios visų laikų lietuviškos dainos.

Vasario 14 – ąją Taujėnų dvare surengs šventinį jaukų koncertą su gyvo garso grupe: Gediminas Augustaitis (Būgnai), Nerijus Ardzevičius (bosinė gitara), Enrikas Slavinskis (gitara), Gediminas Strupinskas (klavišiniai). Koncerto programa subalansuota visiems norintiems gerai praleisti laiką – neįpareigojanti, smagi, joje skambės geriausi pasauliniai ir lietuviški hitai, koncertas neapsieis taip pat ir be romantiškų, pasaulinio garso latino ir gerai žinomų lietuviškų ritmų.

Bilieto kaina 12€, 15€. Rezervacija tel.: +370 69927566
Vakarieniauti siūlome rezervuoti stalelį restorane „Roko virtuvė“ tel.: +370 60445255
Koncerto trukmė 1 val. 15 min.